Uzņēmums:

SIA Kontmet ir dibināts 2012. gadā, Gulbenē.

Uzņēmuma galvenā darbības sfēra ir metālapstrāde – standarta un nestandarta konstrukciju izgatavošana no tērauda un nerūsējošā tērauda. Pēc klientu vēlmēm piedāvājam veikt dažāda veidavirsmas apstrādes, kā arī komplektējam ražojumus ar stiprinājumiem un citu materiālu detaļām.

Mūsu ražoto produkciju izmanto loģistikas centros, transportbūves, aviācijas un citu nozaru uzņēmumos.

Katru gadu 90-95% produkcijas ražojam klientiem no ārzemēm. Galvenie produkcijas noieta tirgi ir Norvēģija, Beļģija un Zviedrija.

europe2a

Šobrīd kopā ar administrāciju esam 20 cilvēki - neliels, bet saliedēts, profesionāls un efektīvi strādājošs kolektīvs, kas garantē augstas kvalitātes pakalpojumu, vienlaikus nodrošinot draudzīgu un profesionālu apkalpošanu.

 

SIA Kontmet darbības formulējums:

Mērķis:

SIA Kontmet mērķis ir darboties efektīvi, lai pasūtījums tiktu izpildīts norunātajā laikā, kvalitātē un pa konkurētspējīgu cenu.

Misija:

SIA Kontmet ir apņēmušies nodrošināt kvalitatīvu pakalpojumu ar mūsu klientu vajadzībām pielāgotiem risinājumiem. Ar savu darba kvalitāti centīsimies izpildīt katra klienta prasības tā, lai padarītu mūsu biznesa attiecības patīkamas, profesionālas un ilgtspējīgas.

Vīzija:​

SIA Kontmet vīzija ir attīstīties uzlabojot darba kvalitāti un efektivitāti, lai kļūtu atpazīstami kā uzņēmums, kas saviem klientiem piedāvā augstākās kvalitātes pakalpojumu.

Galvenās vērtības:

Klienti - viņi ir mūsu biznesa dzinējspēks;

Darbinieki - viņi sniedz mums savas zināšanas, pieredzi un darbu;

Kvalitāte - nodrošina uzņēmuma veiksmīgu attīstību ilgtermiņā;

Lojalitāte – ir ļoti svarīga veiksmīgai abpusējai sadarbībai;

Vide – vērtība, kas ir mums apkārt, ar savu darbību rūpēsimies, lai atstātu pēc iespējas mazāku ietekmi uz apkārtējo vidi.

 

zoofirma.ru