Mūsu pieredze ražošanā

Esam metālapstrādes uzņēmums, kas specializējas dažādu palešu, rāmju un neliela izmēra konteineru ražošanā. Šeit sīkāk par mūsu darbiem:

 

Speciālas paletes un konteineri

Kontmet lielākā saražotās produkcijas daļa ir speciālām vajadzībām paredzētas paletes un konteineri. Šo produkciju izmanto aviācijas un transportbūves uzņēmumos, materiālu ražošanas rūpnīcās, kā arī loģistikas centros un citur. Līdz šim lielākais izaicinājums ir bijis ražot augstas precizitātes konteinerus, kuros robots ievieto detaļas.

 

Salokāmas paletes

Ražojam paletes ar nolokāmām norobežojošām konstrukcijām. Norobežojošās konstrukcijas ir no metinātas sieta, perforētas loksnes vai parastas – taisnas loksnes. Šādas konstrukcijas paletes var kraut vienu uz otras, kas ļoti ietaupa vietu un paredzētas pārvietot ar autokāru.

 

Atkritumu un pašizgāzējkonteineri

Ražojam arī konteinerus ražošanas vai būvniecības atlikumu glabāšanai. Šāda tipa konteinerus piedāvājam  no 0.25m3 - 3m3. Atkarībā no tilpuma atkritumu konteineru konstrukciju pastiprinam ar stiprības ribām garenvirzienā. Pašizgāzējkonteineriem pieejami divi veidi – uz priekšu izgāžami un ar atveramu apakšu. Konteineri pārvietojami ar autokāru vai celtni.

 

Rāmji (Šasijas)

Izgatavojam rāmjus – šasijas, kas paredzēti garu materiālu transportēšanai un uzglabāšanai. Daži veidi paredzēti lietošanai uz konveijera. Ērti salikt vienu uz otra, lai pārvietotu tukšus. Rāmji ceļami ar autokāru vai celtni.

 

Citi ražojumi

Veicam arī neliela apjoma vienreizējus pasūtījumus. Šādā veidā esam ražojuši ratiņpaletes, rāmjus mucām, konteinerus malkai un konstrukcijas mājsaimniecību vajadzībām.

Neraugoties uz jau esošo produktu klāstu SIA Kontmet ir atvērti jauniem izaicinājumiem, lai ieviestu jaunus produktus un palielinātu ražošanu.

zoofirma.ru